Koszyk

Reklamacje

REKLAMACJE

Wszelkie reklamacje są rozpatrywane zawsze z uwzględnieniem interesu Klienta. Jeżeli zamówiony towar uległ uszkodzeniu w trakcie transportu lub jeśli chcesz zgłosić inną reklamację prosimy skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Celem rozpatrzenia reklamacji Towaru, Klient powinien przesłać lub dostarczyć reklamowany Towar, dołączając do niego formularz reklamacyjny. Klient może sformułować formularz samodzielnie bądź skorzystać ze wzoru. Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie 14 dni. W przypadku braków w reklamacji sprzedawca wezwie Klienta do jej uzupełnienia w niezbędnym zakresie niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni, od daty otrzymania wezwania przez Klienta.

 

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Klient będący konsumentem w rozumieniu art. 22 [1] Kodeksu Cywilnego może od niej odstąpić bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 14 dni kalendarzowych. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Na dostarczenie zwrotu jest kolejne 14 dni kalendarzowych.

2. Klient może sformułować oświadczenie samodzielnie bądź za pomocą elektronicznego formularza zwrotu dostępnego po zalogowaniu na konto.

3. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym Klient otrzyma zamówiony towar.

4. Sprzedawca z chwilą otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy przez konsumenta prześle na adres poczty elektronicznej konsumenta potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

5. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy wypełniony przez Państwa formularz z informacją o odstąpieniu od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy na podane przez Państwa konto bankowe, z tego tytułu nie poniosą Państwo żadnych dodatkowych opłat w związku z tym zwrotem. Jednocześnie, zgodnie z Art. 34. pkt. 1. "Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz przedsiębiorcy lub przekazać ją osobie upoważnionej przez przedsiębiorcę do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia w którym odstąpił od umowy." Koszty odesłania przedmiotu do sprzedającego pokrywa kupujący.

Zakupiony Towar należy zwrócić na adres Sprzedawcy:

Impact Joanna Motyka
Ul. Działkowa 4c lok.13
55-002 Kamieniec Wrocławski

UWAGA: pod ten adres nie ma możliwości zwrotu towaru osobiście!  WYMIANA Wymiana zakupionego towaru jest możliwa wyłącznie poprzez skorzystanie z procedury ZWROTU i złożenia oraz opłacenia nowego, niezależnego zamówienia.

Log In or Rejestracja